Reklama

W tym artykule:

  1. „Nigdy w życiu”: Danuta Stenka i Katarzyna Grochola odtworzyły kultową scenę z filmu – o co chodzi?
  2. „Nigdy w życiu” powraca w nowej formie
Reklama

Mimo upływu lat „Nigdy w życiu” cieszy się niesłabnącą popularnością. Jeśli należycie do grona fanek i fanów bestsellerowej powieści autorstwa Katarzyny Grocholi oraz filmu, który powstał na jej podstawie, mamy dla was dobrą wiadomość. Historia Judyty Kozłowskiej, czyli układającej sobie życie na nowo dziennikarki, powraca w zupełnie nowej formie. Sprawdźcie, co tym razem przygotowali twórcy i twórczynie „Nigdy w życiu”.

„Nigdy w życiu”: Danuta Stenka i Katarzyna Grochola odtworzyły kultową scenę z filmu – o co chodzi?

[„Opowieść” by Edyta Bartosiewicz playing softly in the background] Do sieci trafiło krótkie wideo, w którym Danuta Stenka, czyli odtwórczyni roli Judyty z komedii romantycznej „Nigdy w życiu”, jedzie samochodem przez Most Świętokrzyski w Warszawie, a chwilę później zatrzymuje się z powodu awarii. Nienawidzę tego mostu! Jak nie paliwo to kapeć. (...) Jeszcze niech deszcz spadnie – mówi gwiazda, próbując jednocześnie zatrzymać przejeżdżające obok niej auto. W końcu uzyskuje pomoc. Jednak tym razem nie od Adama (w tej roli mogłyśmy oglądać Artura Żmijewskiego), ale od... Katarzyny Grocholi. Właśnie w ten sposób aktorka i pisarka zapowiedziały (długo wyczekiwany) powrót „Nigdy w życiu”.

„Gladiator 2”: znamy datę premiery kontynuacji hitu Ridleya Scotta. W roli głównej nasz crush – jeden z najgorętszych aktorów młodego pokolenia

Ta wiadomość zelektryzowała kinomanki i kinomanów. Ridley Scott kręci kontynuację jednego ze swoich największych hitów. „Gladiator 2” jeszcze nie otrzymał oficjalnego tytułu, ale już wiemy, że Russela Crowe w głównej roli zastąpi Paul Mescal. A na ekranie będzie partnerował mu Denzel Washington. Znamy datę premiery produkcji, co jeszcze warto wiedzieć na jej temat?
Fot. Getty Images

„Nigdy w życiu” powraca w nowej formie

Nie trzymamy was dłużej w niepewności. Powieść „Nigdy w życiu” autorstwa Katarzyny Grocholi powraca w formie audiobooka po ponad 20 latach od premiery. Przeczyta ją – oczywiście – Danuta Stenka, a całość będzie dostępna w bibliotece serwisu Storytel.

Reklama

Przypomnijmy, że drugą część książki również przeniesiono na duży ekran (w „Ja wam pokażę” Judytę zagrała Grażyna Wolszczak), a potem powstał również serial „Nigdy w życiu" z Edytą Jungowską w roli głównej. Choć tym razem nie chodzi o filmową czy serialową kontynuację, to i tak całość zapowiada się interesująco. Nie możemy doczekać się, aż po raz kolejny usłyszymy: w imieniu redakcji, Judyta.

Reklama
Reklama
Reklama