Młodzieżowe filmy podobne do „Do wszystkich chłopców, których kochałam”. Sprawdźcie, co warto obejrzeć!
„Do wszystkich chłopców, których kochałam” można oglądać w nieskończoność. I my doskonale to rozumiemy! Ale są też inne filmy w podobnym klimacie, które mogą przypaść Wam do gustu.
W tym artykule:
- Filmy podobne do „Do wszystkich chłopców, których kochałam”
- The Kissing Booth (2018), reż. Vince Marcello
- #realityhigh (2017), reż. Fernando Lebrija
- Szkoła uczuć (2002), reż. Adam Shankman
- Dziewczyna i chłopak wszystko na opak (2010), reż. Rob Reiner
- Niech będzie teraz (2012), reż. Ol Parker
- Sierra Burgess jest przegrywem (2018), reż. Ian Samuels
- Papierowe miasta (2015), reż. Jake Schreier
Ile razy obejrzeliście już Do wszystkich chłopców, których kochałam? Pewnie tak jak my, przynajmniej kilka. I nie mielibyście żadnego problemu z tym, by zrobić to jeszcze raz. I kolejny... Zanim jednak to zrobicie, sięgnięcie po inne produkcje utrzymane w klimacie Do wszystkich chłopców..., czyli takie, gdzie główni bohaterowie są młodzi, łączy ich uczucie, a także zmagają się z innymi, typowymi dla nastolatków problemami. Czasami są to też naprawę poważne tematy, wymagające przynajmniej jednego pudełka chusteczek pod ręką podczas seansu. A więc: które filmy podobne do „Do wszystkich chłopców, których kochałam” warto obejrzeć? Sprawdźcie!
Filmy podobne do „Do wszystkich chłopców, których kochałam”
The Kissing Booth (2018), reż. Vince Marcello
Obsada: Joey King, Joel Courtney, Jacob Elordi
Pierwszy pocałunek prowadzi nastoletnią Elle do zakazanego romansu ze szkolnym przystojniakiem, co grozi jej utratą najlepszego przyjaciela. Jeśli szukacie czegoś podobnego do Do wszystkich chłopców, których kochałam, ten film w 100% spełni Wasze oczekiwania. Również obejrzycie go na Netflixie. I druga część także jest w przygotowaniu!
ZWIASTUN >>>
#realityhigh (2017), reż. Fernando Lebrija
Obsada: Nesta Cooper, Kate Walsh, John Michael Higgins
Wzorowa uczennica, Dani, w końcu nawiązuje relację z chłopakiem, w którym od dawna się podkochuje. To wyraźnie nie podoba się jego byłej, która jest gwiazdą internetu. #realityhigh też znajdziecie w zasobach Netflixa.
ZWIASTUN >>>
Szkoła uczuć (2002), reż. Adam Shankman
Obsada: Mandy Moore, Shane West
Grupka przyjaciół ze szkoły urządza sobie zabawę kosztem jednego pierwszoklasisty, który by dołączyć do ich grupy musi skoczyć do jeziora. Chłopak trafia do szpitala, a Landon Carter (Shane West) ma za to ponieść konsekwencje. Musi po lekcjach sprzątać sale, dawać korepetycje oraz zagrać w szkolnym przedstawieniu dla dzieci. W taki sposób poznaje Jamie Sullivan (Mandy Moore). Dziewczyna jest córką pastora. To, co Carter ma za zadanie odpracować jako karę ona robi dla przyjemności. Jest religijna, ubiera się niemodnie, jednak zdaje się nie dbać o opinię innych. Niejednokrotnie jest obiektem drwin Landona. Jednak chłopak prosi ją o pomoc w nauce do przedstawienia. Jamie zgadza się pod jednym warunkiem - Landonowi nie wolno się w niej zakochiwać. Czy to się uda?
ZWIASTUN >>>
Trzy metry nad niebem (2010), reż. Fernando González Molina
Obsada: María Valverde, Mario Casas
Film opowiada historię dwóch młodych ludzi z zupełnie innych światów. Babi (María Valverde) jest spokojną studentką, Hache (Mario Casas).
ZWIASTUN >>>
Dziewczyna i chłopak wszystko na opak (2010), reż. Rob Reiner
Obsada: Madeline Carroll, Callan McAuliffe
Kiedy Bryce i Juli spotkali się po raz pierwszy jako dzieci, Juli wiedziała, że to miłość. Bryce nie był tego taki pewny. Przez dni i lata Bryce Loski (Callan McAuliffe) robił wszystko, by trzymać się od niej jak najdalej - ale teraz bystra i niezależna Juli Baker (Madeline Carroll) nadal myślała o nim ciepło. Jest to wspaniały kalejdoskop ukazujący wspólne losy dwójki dzieci w podstawówce, gimnazjum, widząc ich zwycięstwa i porażki, dramaty rodzinne i pierwszą miłość, aż do momentu, gdy odkrywają kim są - a tak naprawdę: kim są dla siebie nawzajem.
ZWIASTUN >>>
Wciąż ją kocham (2010), reż. Lasse Hallström
Obsada: Amanda Seyfried, Channing Tatum
Miłość zmusza nas do podjęcia najtrudniejszych decyzji w życiu… Piękna, porywająca i głęboka miłość, w którą ciężko jest nam uwierzyć, oraz rozstanie i poświęcenie w niezwykle wzruszającej historii. John i Savannah pochodzą z dwóch różnych światów, ale kiedy poznają się przypadkiem na plaży, natychmiast budzi się w nich wzajemne uczucie...
ZWIASTUN >>>
Niech będzie teraz (2012), reż. Ol Parker
Obsada: Dakota Fanning, Jeremy Irvine
Tessa (Dakota Fanning) cierpi na białaczkę. Ponieważ stan zdrowia Tessy pogarsza się z dnia na dzień, dziewczyna postanawia przerwać leczenie i nacieszyć się pozostałym jej czasem. W tym celu tworzy nawet listę rzeczy, które chciałaby zrobić przed śmiercią. Pewnego dnia zaprzyjaźnia się ze swoim sąsiadem, Adamem (Jeremy Irvine). Przyjaźń szybko przemienia się w wielką miłość. A Tessa u boku Adama, mimo choroby w końcu zaczyna czuć, że żyje.
ZWIASTUN >>>
Sierra Burgess jest przegrywem (2018), reż. Ian Samuels
Obsada: Noah Centineo, Shannon Purser
Coś dla fanek nie tylko klimatów Do wszystkich chłopców, których kochałam, ale i Noah Centineo. Jego bohater Jamie staje się obiektem westchnień tytułowej Sierry. Nastolatkowie zaczynają ze sobą sms-ować, a następie rozmawiać przez telefon. Tylko, że Jamie jest przekonany, że rozmawia z zupełnie inną dziewczyną. W dodatku tą, która z początku nie przepada za Sierrą.;
Papierowe miasta (2015), reż. Jake Schreier
Obsada: Cara Delevingne, Nat Wolff
Quentin Jacobsen – dla przyjaciół Q – od zawsze jest zakochany we wspaniałej koleżance, zbuntowanej Margo Roth Spiegelman. W dzieciństwie, w czasie spaceru, chłopiec razem ze swoją sąsiadką i koleżanką, Margo Roth Spiegelman, odnajduje ciało mężczyzny, który popełnił samobójstwo. Lata później bohaterowie wikłają się w inną przygodę. Margo zdradza Quentinowi, że ktoś ją skrzywdził i niedługo później znika. Bohater rozpoczyna śledztwo – co jakiś czas otrzymuje tajemnicze wskazówki.
ZWIASTUN >>>